800 022 830

zdarma
v České republice

Klimatizace umí v dnešní době chladit i topit, lze ji tedy využívat celoročně. V létě vám ochladí váš domov na požadovanou teplotu, abyste mohli v klidu spát, hrát si se svými dětmi a odpočívat. Během chladnějších měsíců můžete klimatizaci využít k topení, stačí změnit mód na vytápění a užívat si pohodlné teploty.

Jednou z dalších funkcí klimatizace je časovač, který vám umožní naprogramovat, kdy se má klimatizace sama zapnout nebo vypnout. Až příště pojedete domů z klimatizované kanceláře vaším klimatizovaným autem, tak přijedete přímo do vašeho klimatizovaného domova. Pro svůj domov si můžete vybrat z široké škály možností vnitřních klimatizačních jednotek, my vám nabízíme nástěnné klimatizace, podstropní klimatizace, umístěné v podhledu, parapetní klimatizace a mnohé další. V naší rozsáhlé nabídce si vyberete klimatizaci, která se bude perfektně hodit právě do vašeho prostoru.

klimatizace ložnice klimatizace venku

Klimatizace pro firmy

Klimatizační systémy pro komerční prostory navrhujeme a instalujeme vždy tak, aby z nich měl co největší užitek konečný uživatel dané budovy. Každý investor, provozovatel hotelu či restaurace, nájemce obchodní jednotky a technický pracovník přece chtějí, aby se jejich klienti u nich cítili co nejlépe. K tomu vám můžeme dopomoci zprostředkováním a instalací kvalitních klimatizačních systémů od předních světových výrobců. Ty se vyznačují vynikající celoroční účinností, flexibilitou systému při instalaci, ekologickým moderním chladivem R410, invertorovou technologií a vysokými kapacitami pro chlazení a topení.

klimatizace kancelář klimatizace 5

Spolupracujeme s předními výrobci

Díky našim partnerům můžeme zákazníkům nabídnout širokou nabídku klimatizací, tepelných čerpadel, VRF systémů a vzduchotechniky. Spolupracujeme pouze s předními světovými výrobci klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky, jejichž výrobky se vyznačují kvalitou, dlouhou životností, energetickou účinností a férovou cenou.

 

Jsme oficiálním distributorem klimatizace a tepelných čerpadel Toshiba, Samsung, Fujitsu, Sinclair a Gree.

airbankadidasceska postainviappl

vzduchotechnika

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika zabezpečuje výměnu vzduchu ve vnitřních prostorech a tím se docílí příjemného pracovního prostředí.

 

Více informací

servis

Servisní služby

Tak jako každé auto nebo pračka, tak se i chladicí a topící systémy musí stále udržovat. Pravidelný servis výrazně prodlužuje životnost systému.

 

Více informací

reference

Reference

Dlouhodobě spolupracujeme s retailovými řetězci, bankami, restauracemi a kancelářskými komplexy.

 

Více informací

Centrála

Nevanova 1050/11
163 00 Praha 6 – Řepy

Následujte nás

AB Clima s.r.o. - Klimatizace, Vzduchotechnika, Chlazení, Servis - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný email

Vyplňte prosím zprávu

Je potřeba potvrdit souhlas

Kde nás najdete