800 022 830

zdarma
v České republice

realizujeme v nejvyšší kvalitě

Klimatizace - Vzduchotechniku - Chlazení

již 10 let jsme tu pro vás

Naše mise

Jsme vysoce profesionální společností v oboru klimatizací, vzduchotechniky, měření a regulace, která zákazníkům pomáhá uskutečňovat lepší vnitřní prostředí v jejich domovech, obchodech, kancelářích a průmyslových halách.

klimatizace domacnost

Řešení pro domácnosti

Domov má být tím nejpříjemnějším místem na světě, kde se každý člen rodiny cítí skvěle. My vám pomůžeme zajistit, aby váš domov takovým místem opravdu byl. Ať už bydlíte v bytě či domě, ve městě nebo v přírodě, máme pro vás širokou nabídku klimatizací a tepelných čerpadel, které vám pomůžou vytvořit útulný zdravý dům.

 

Více informací

klimatizace firmy

Řešení pro firmy

Příjemná teplota ve vnitřních prostorách budov je důležitá pro pohodlí jejich uživatelů. Uvnitř budov trávíme více času než venku, a proto musí být vzduch, který vevnitř dýcháme, perfektní. Kvalitu vzduchu výrazně zvyšují vhodné klimatizační a vzduchotechnické systémy. Náš tým odborníků vám rád navrhne vhodné chlazení, topení i vzduchotechniku.

 

Více informací

klimatizace

Klimatizace

Klimatizační systémy pro komerční prostory navrhujeme a instalujeme vždy tak, aby z nich měl co největší užitek konečný uživatel dané budovy.

 

Více informací

vzduchotechnika

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika zabezpečuje výměnu vzduchu ve vnitřních prostorech a tím se docílí příjemného pracovního prostředí.

 

Více informací

servis

Servisní služby

Tak jako každé auto nebo pračka, tak se i chladicí a topící systémy musí stále udržovat. Pravidelný servis výrazně prodlužuje životnost systému.

 

Více informací

Vybrané reference

airbankadidasceska postainviapplpva expo praha

Centrála

Nevanova 1050/11
163 00 Praha 6 – Řepy

Následujte nás

AB Clima s.r.o. - Klimatizace, Vzduchotechnika, Chlazení, Servis - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný email

Vyplňte prosím zprávu

Je potřeba potvrdit souhlas

Kde nás najdete