Domov má být tím nejpříjemnějším místem na světě, kde se každý člen rodiny cítí skvěle. My vám pomůžeme zajistit, aby váš domov takovým místem opravdu byl. Ať už bydlíte v bytě či domě, ve městě nebo v přírodě, máme pro vás širokou nabídku klimatizací a tepelných čerpadel, které vám pomůžou vytvořit útulný zdravý dům. Poraďte se s námi ohledně výběru osobně v našem showroomu, po mailu nebo nám jednoduše zavolejte.

Klimatizace

Klimatizace umí v dnešní době již chladit i topit, lze ji tedy využívat celoročně. V létě vám ochladí váš domov na požadovanou teplotu, abyste mohli v klidu spát, hrát si se svými dětmi a odpočívat. Během chladnějších měsíců můžete klimatizaci využít k topení, stačí změnit mód na vytápění a užívat si pohodlné teploty. Jednou z dalších funkcí klimatizace je časovač, který vám umožní naprogramovat, kdy se má klimatizace sama zapnout nebo vypnout. Až příště pojedete domů z klimatizované kanceláře vaším klimatizovaným autem, tak přijedete přímo do vašeho klimatizovaného domova. Pro svůj domov si můžete vybrat z široké škály možností vnitřních klimatizačních jednotek, my vám nabízíme nástěnné klimatizace, podstropní klimatizace, umístěné v podhledu, parapetní klimatizace a mnohé další. V naší rozsáhlé nabídce si vyberete klimatizaci, která se bude perfektně hodit právě do vašeho prostoru.

klimatizace doma klimatizace na střeše

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je moderní způsob vytápění a ohřevu teplé užitkové vody, který zabezpečuje nízké poplatky za elektřinu (až 4/5 tepla jsou zdarma ze vzduchu), jednoduchou a rychlou instalaci odborným technikem, intuitivní ovládání a hlavně příjemné teplo a vždy teplou vodu u vás doma. Tepelné čerpadlo je vhodné jako topení do novostavby, jedná se o nejmodernější, k přírodě i peněžence nejšetrnější způsob topení. V naší nabídce najdete tepelná čerpadla vzduch-vzduch, vzduch-voda a země-voda.

tepelne cerpadlo 1 tepelne cerpadlo 1

Spolupracujeme s předními výrobci

Díky našim partnerům můžeme zákazníkům nabídnout širokou nabídku klimatizací, tepelných čerpadel, VRF systémů a vzduchotechniky. Spolupracujeme pouze s předními světovými výrobci klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky, jejichž výrobky se vyznačují kvalitou, dlouhou životností, energetickou účinností a férovou cenou.

 

Jsme oficiálním distributorem klimatizace a tepelných čerpadel Toshiba, Samsung, Fujitsu, Sinclair a Gree.

airbankadidasceska postainviappl

servis

Servisní služby

Tak jako každé auto nebo pračka, tak se i chladicí a topící systémy musí stále udržovat. Pravidelný servis výrazně prodlužuje životnost systému.

 

Více informací

reference

Reference

Dlouhodobě spolupracujeme s retailovými řetězci, bankami, restauracemi a kancelářskými komplexy.

 

Více informací

o společnosti

O společnosti

AB Clima je dlouhodobě finančně silnou a stabilní společností v oboru klimatizací, vzduchotechniky,
měření a regulace.

 

Více informací

Centrála

Nevanova 1050/11
163 00 Praha 6 – Řepy

Následujte nás

AB Clima s.r.o. - Klimatizace, Vzduchotechnika, Chlazení, Servis - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný email

Vyplňte prosím zprávu

Je potřeba potvrdit souhlas

Kde nás najdete