800 022 830

zdarma
v České republice

Domov má být tím nejpříjemnějším místem na světě, kde se každý člen rodiny cítí skvěle. My vám pomůžeme zajistit, aby váš domov takovým místem opravdu byl. Ať už bydlíte v bytě či domě, ve městě nebo v přírodě, máme pro vás širokou nabídku klimatizací a tepelných čerpadel, které vám pomůžou vytvořit útulný zdravý dům. Poraďte se s námi ohledně výběru osobně v našem showroomu, po mailu nebo nám jednoduše zavolejte.

Klimatizace

Klimatizace umí v dnešní době již chladit i topit, lze ji tedy využívat celoročně. V létě vám ochladí váš domov na požadovanou teplotu, abyste mohli v klidu spát, hrát si se svými dětmi a odpočívat. Během chladnějších měsíců můžete klimatizaci využít k topení, stačí změnit mód na vytápění a užívat si pohodlné teploty. Jednou z dalších funkcí klimatizace je časovač, který vám umožní naprogramovat, kdy se má klimatizace sama zapnout nebo vypnout. Až příště pojedete domů z klimatizované kanceláře vaším klimatizovaným autem, tak přijedete přímo do vašeho klimatizovaného domova. Pro svůj domov si můžete vybrat z široké škály možností vnitřních klimatizačních jednotek, my vám nabízíme nástěnné klimatizace, podstropní klimatizace, umístěné v podhledu, parapetní klimatizace a mnohé další. V naší rozsáhlé nabídce si vyberete klimatizaci, která se bude perfektně hodit právě do vašeho prostoru.

klimatizace doma klimatizace na střeše

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je moderní způsob vytápění a ohřevu teplé užitkové vody, který zabezpečuje nízké poplatky za elektřinu (až 4/5 tepla jsou zdarma ze vzduchu), jednoduchou a rychlou instalaci odborným technikem, intuitivní ovládání a hlavně příjemné teplo a vždy teplou vodu u vás doma. Tepelné čerpadlo je vhodné jako topení do novostavby, jedná se o nejmodernější, k přírodě i peněžence nejšetrnější způsob topení. V naší nabídce najdete tepelná čerpadla vzduch-vzduch, vzduch-voda a země-voda.

tepelne cerpadlo 1 tepelne cerpadlo 1

Spolupracujeme s předními výrobci

Díky našim partnerům můžeme zákazníkům nabídnout širokou nabídku klimatizací, tepelných čerpadel, VRF systémů a vzduchotechniky. Spolupracujeme pouze s předními světovými výrobci klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky, jejichž výrobky se vyznačují kvalitou, dlouhou životností, energetickou účinností a férovou cenou.

 

Jsme oficiálním distributorem klimatizace a tepelných čerpadel Toshiba, Samsung, Fujitsu, Sinclair a Gree.

airbankadidasceska postainviappl

servis

Servisní služby

Tak jako každé auto nebo pračka, tak se i chladicí a topící systémy musí stále udržovat. Pravidelný servis výrazně prodlužuje životnost systému.

 

Více informací

reference

Reference

Dlouhodobě spolupracujeme s retailovými řetězci, bankami, restauracemi a kancelářskými komplexy.

 

Více informací

o společnosti

O společnosti

AB Clima je dlouhodobě finančně silnou a stabilní společností v oboru klimatizací, vzduchotechniky,
měření a regulace.

 

Více informací

Centrála

Nevanova 1050/11
163 00 Praha 6 – Řepy

Následujte nás

AB Clima s.r.o. - Klimatizace, Vzduchotechnika, Chlazení, Servis - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Kontaktujte nás

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný email

Vyplňte prosím zprávu

Je potřeba potvrdit souhlas

Kde nás najdete